Biz Kimiz?

biz-kimiz

36 yıllık tecrübelerimde hiç yanılmadım gerçeklerden hiç kaçmadım ne gördüysem onu söyledim. Karşımdaki insana asla Polyana’cılık oynamadım. Kimi zaman üzdüm kimi zaman sevindirdim. Onların acısınıda Sevinç’lerinide yüreğimden hissettim. Bu zamana kadar yanıldığım olmamıştır. İnsanların üzülmesi değil mutlu olmasından yanayım. Yanlış yönlendirmelere karşıyım. Umut verip olmadığı zaman acı çekmesindense gerçeği söyleyip ona göre gardını almasından yanayım. Bana göre pembe yalanlar değil hayatın gerçekleri herzaman çok daha iyidir.

Allah vergisi bu yeteneğimi duru gözümün açık olmasından dolayı bakımlarımda oldukça netim şeffafım. Olması gerekende budur. Hayat felsefem öleceğimiz bir dünyada yaşam mücadelesi verirken üzülmenin acı çekmenin çokta anlam kazanmadığını gördükçe hayatımızı daha huzurlu mutlu bir yaşam şekline getirmek bunu uygulamak çok daha güzel sonuçlar verecektir. Dürüst olmak güvenilir olmak bu zamanda sanırım herşeyin önünde geliyor. Sevginin kazanacağı bir dünya’ya yelken açalım…

Çalışma Prensiplerimiz

Tecrübe

Medyum Nur yılların tecrübesiyle siz değerli misafirlerine özel hizmet sunmaktadır.

Dürüstlük

Medyum Nur, baktığı tüm fal işlemlerinde sadece ama sadece gördüklerini dile getiren bir kişidir. İnsanların duygularıyla asla oynamaz.

Profesyonel

Medyum Nur alanındaki birçok falcıdan çok daha profesyonel şekilde sizlere hizmet sunmaktadır.

Kaliteli

Nur Hanım ister tarot, ister su falı veya kahve falı olsun birçok alanda kaliteli ve eşsiz hizmetleri sizlere sunar.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Post comment