su-fali-1
su-fali-2
su-fali-3

Sul Falı Nedir?

Geçmişten günümüze kadar uzanmış olan fal çeşitleri arasında yer alan tarot falı, kâğıtlar ile uygulanmaktadır. Çok eski çağlardan beri kartlar ile birlikte bakılan bu fallar için farklı bir yöntem olarak gerçekleştirilen su falı ise özel yetenekleri olan kişiler tarafınca bakılmaktadır. Günümüzde su ile bakılan fal için çoğu kişi korku ile yaklaşmış olsa da, bilinmesi gereken çoğu şeyin görülmesi sayesinde aydınlatılmalar sağlanmaktadır.

Yalnızca yeterli seviyede bilgisi olan ve konsantrasyonunu etkili derecede kullanan falcılar tarafınca bakılan fal, bir kâse ya da farklı bir kap içerisine koyulan su ile özel alanlarda bakılarak, kişilere bilgilendirmeler yapılmaktadır. Özellikle eski yıllardan beri bu işi yapan ve konuya hâkim olan falcılar tarafınca sağlamış olduğumuz fal hizmetlerinde, aynı zamanda kahve falı, bulut falı, el falı ya da yüz falı gibi çeşitli seçeneklere de yer veriliyor. Su kullanılarak geleceğin görülmesi ve yorumlanması şeklinde gerçekleştirilen fal bakma yöntemi, hisleri kuvvetli olan falcılar tarafından bakılmaktadır.

 Su Falı Nasıl Bakılmaktadır?

Normal kimselerin görememiş olduğu bazı ruhsal varlıklar ile iletişim kurarak, bakılan fal çeşidinde öncelikle fal baktırmak isteyen kişilerden su doldurulması istenir. Suyu dolduracak olan kişilerin, fal baktırmak isteyen kişilerin olması gerekmekte ve bu suyu başka kişilerin doldurmaması oldukça önemli etkenlerin başında gelmektedir. Büyük kâse ya da büyük bir bardağa doldurma sırasında niyet etmesi gerekir. Doldurma işleminden sonra işinin uzmanı medyumlar tarafınca, su ile fal bakma işlemine başlanmış olur.

Özellikle son yıllarda hayatımıza giren telefon, tablet ya da saat gibi ses çıkaran ya da titreşim modunda olabilen cihazların uzak tutulması gereken fal bakma işleminde, aynı zamanda özel odalar olması, bunun yanı sıra odalarda da kesinlikle dikkat dağıtıcı eşya ya da malzemelerin bulunmamasına özen gösterilmektedir. Aynı zamanda fal sırasında odaların karanlık olmasına dikkat edilir ve gece karanlığı olacak şekilde ayarlanarak, mum yakılarak fal baktırma işlemine direkt olarak geçilmektedir.

 Su Falında Neler Görülebilir?

Dizi ve filmlerde de yaygın olarak görülen fal türlerinin başında gelen su falı, hemen hemen herkes tarafında bakılabilen seçeneklerdendir. Ancak bakılacak olan fal için net olarak bilgi verilmesi ve yorumlanabilmesi için, işinin ehli ve üstün yetenekleri olan medyumların tercih edilmesi gerekmektedir. Su üzerinde yer alan şekil ve içeriklere göre yorumların yapılabildiği fal türünde, insanların hakkındaki gelecek bilgileri verilebilmektedir. Yani bir kişinin ilerideki yaşamında neler yapacağına dair bilgiler, fal sayesinde ortaya dökülebilmektedir. Bahsedilen falı baktırmak isteyen kişiler için ise en önemli kural bulunmaktadır. Su ile fal baktıracak olan kişinin, kötü niyetli olmaması, kıskançlık ve başkasının hakkında çekememezlik yapmaması gibi kötü huylardan tamamen kurtulmuş olması oldukça önemlidir.

 Su Falında Doğru Bilgi Elde Edilir Mi?

Fal baktırmak isteyen, kendi hayatı ya da başka birisinin hayatına dair en doğru şekilde bilgiler öğrenmek isteyen kişilerin, medyumlara doğru bilgiler vermesi oldukça önemlidir. Sessiz ve karanlık ortamların doğru seçilmesi, medyumun etkili derecede fala konsantre olması ve kişilerin tam olarak neyi öğrenmek istediklerini, medyuma anlaşılır derecede ifade edebilmesi durumunda en doğru bilgilere ulaşılabilmektedir. Çeşitli seanslar üzerinden gerçekleştirilen fal bakma işleminde, seans sayıları, fal türü, kişilerin özellikleri ve de fal bakılacak olan ortamların türüne göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Çocuğunuzun gelecekti mesleğini öğrenmek için ya da evlilik hayatınızda, gelecekte sizlerin neler beklediğini öğrenmek için baktırabilecek olduğunuz fal için, en uzman medyumları tercih edebilmeniz, doğru bilgiler açısından oldukça önemli olmaktadır.

Fiyatlarımız

150TL

Su Falı

0 532 207 58 43 - 0532 166 04 85 - 0212 662 87 61

Rezervasyon İçin
Hemen Arayınız.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Post comment